AYDIN IŞIK İLE BURCU ARAS 5 HAZİRAN'DA EVLENİYOR

Genç çiftin nikahlarını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık kıyacak.

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Aydın Işık, Makine Teknikeri Burcu Aras ile dünya evine giriyor.

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında hayatlarını birleştirmek için birbirlerine söz veren başarılı genç çift,  5 Haziran Cumartesi günü pandemi kurallarının tam anlamı ile uygulanacağı bir törenle dünya evine girecekler.

Sevilay – Katip Aras çiftinin güzeller güzeli kızları Burcu Aras ile Nezahat – İsrafil Işık çiftinin başarılarıyla bölgemiz siyaset ve iş dünyasının takdirini kazanmış oğulları Aydın Işık’ın kokteyl ve nikah olarak gerçekleşecek nikah merasimleri Darıca Belediyesi Sancaktepe tesislerinde gerçekleşecek.

Nikah merasimleri için davetiyelerinin dağıtımına başlayan Aras ve Işık ailelerinde büyük bir heyecan yaşanıyor. Ülkemizde ve dünyada yaşanan salgın tehlikesi nedeniyle açık havada gerçekleşecek nikah töreni 5 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’de kokteyl ile başlayacak. Saat 15.30’da ise nikah töreni gerçekleşecek. Genç çiftin nikahlarını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık kıyacak.

Heyecanları ve mutlulukları her hallerinden belli olan Burcu – Aydın çifti dergimiz editörüne yaptıkları kısa açıklamada “ Tüm sevdiklerimizin, dostlarımızın şahitliğinde hayatımızın bundan sonraki bölümünü birlikte paylaşmak için istiyoruz. Tüm pandemi tedbirlerini aldık. Şuan için bir aksama görünmüyor. Her şeyden önemlisi insan sağlığı. Hiçbir aksilik olmasını beklemiyoruz. Ancak pandemi nedeniyle olası bir gelişmeden kamuoyunu ve davetlilerimizi bilgilendireceğiz. Tüm dostlarımızı 5 Haziran Cumartesi günü mutlu günümüze şahitlik etmek üzere Darıca Sancaktepe Sosyal Tesislerine bekliyoruz.” dediler.

Burcu Aras ve Aydın Işık çiftinin kına gecesi ise 3 Haziran Perşembe günü İstanbul Küçükçekmece’de La Perla Wedding’te gerçekleşecek. Kına gecesi saat 17.00 ile 19.00 arasında. Burcu – Aydın Işık çiftinin kına gecesi ve nikah törenleri pandemi kuralları çerçevesinde yapıyacak.

Bizde Anibal Medya olarak Aras ve Işık ailelerini şimdiden tebrik ediyor, genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.