GEBZE MOBİLYACILAR ÇARŞISI KIŞ SEZONUNA HAZIR

Gebze Mobilyacılar Çarşısı yeni evleneceklere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Gebze E-5 karayolu üzerinde Güney yan yol üzerinde kurulu bulunan Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Ayaydın, iş ortağı Murat Koç ve Çarşı Müessese Müdürü İsmail Koç yerel basın temsilcileri ile bir araya geldiler. Yaklaşan yeni yıl nedeni ile kış sezonu hazırlıklarını tamamlayan Gebze Mobilyacılar çarşısı ne konsepti ve geniş ürün yelpazesi ile konuklarını bekliyor. 

Mobilyacılar Çarşısının bölge halkına sunduğu cazip imkanların kamuoyu ile paylaşılması amacı ile düzenlenen toplantıya yerel basın temsilcileri yoğun ilgi gösterdiler.

Toplantıda konuşan Gebze Mobilyacılar Çarşısı yönetim kurulu başkanı Erdal Ayaydın “ Tek bir kapıdan girerek 20 bin metrekare kapalı alanda 45 farklı mobilya mağazasını bir arada bulabileceğiniz, kalite, fiyat araştırması yapabileceğiniz, kıyaslama yapabileceğiniz bir ikinci mekan yok. Mobilya almak isteyenler kalite, cazip fiyat garantisi ile 45 esnafımızın hizmet verdiği Mobilyacılar Çarşısında binlerce çeşit üründen hem bütçelerine, hem de zevklerine uygun ürünleri beğenip alabilme imkanına sahipler.” Dedi.

AYDA 20 BİN ZİYARETÇİ

GMÇ Yönetim Kurulu Başkanı Ayaydın mobilyacılar çarşısı ile ilgili yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer verdi.

“ 45 esnafımız ve bizim idari kadromuzla birlikte 100’ün üzerinde kişinin istihdam edildiği Gebze Mobilyacılar çarşısı tüketici için büyük imkanlar sağlamakta. Uzun bir geçmişi olmasına rağmen yönetim anlayışı ile ilgili sıkıntılar nedeniyle istenilen performansı veremeyen çarşımız 2 buçuk yıldır bizlerin yönetiminde. Bizden önce yaşanmış olan sorunları ve müşteri şikayetlerini elimizden geldiğince ortadan kaldırdık. Bugün ayda 20 bin kişinin ziyaret edip gönül rahatlığı ile alışveriş yapabildiği bir çarşı haline gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu rakama düğün salonlarımız dahil değildir. Hem ben hem ortağım mesaimizin büyük bölümünü çarşının içinde geçiriyoruz. Hem kiracımız olan esnafımızın hem de ziyaretçilerimizin rahat ve konforlu bir şekilde alışveriş yapmalarına olanak sağlıyoruz. “

DÜĞÜN SALONLARIMIZ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yaklaşık iki yıl evvel bölge halkının hizmetine açtığımız iki düğün salonumuzla hayatlarının kalan kısmını birlikte yaşamaya karar veren çiftlerimizi ve onların sevdiklerini ağırlıyoruz. 1200 kişilik ve 800 kişilik iki salonumuz bölgemizde gerçekleşen cemiyetlere ev sahipliği yapıyor. Teknolojinin son imkanları ile donatılmış düğün ve konferans salonlarımız genç çiftlere çok cazip imkanlar sunuyor. Düğün salonlarımız ve Çarşımızın ulaşımının kolay olmasının yanında çok geniş bir otoparkı bulunuyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Mobilyacılar Çarşısının girişlerine ve çıkışlarına yönetim şikayet hatlarının telefonlarını koyduk. Çarşımız özellikle hafta sonları halkımızdan yoğun ilgi görüyor. 20 bin metrekare kapalı alana sahip bir çarşıda zaman zaman alışverişlerde istenmeyen hususlar ile karşılaşılabiliyor. Yönetime geldiğimizde ilk yaptığımız tüm kiracılarımızla bir araya gelmek oldu. Yüzde 80’e yakın esnafımızla yollarımızı ayırdık. Yeni kiracılarımızın özellikle imalatçı firma olmalarına dikkat ettik. Mobilya piyasası gerçekten çok zor. Bu nedenle tüm özverimizle müşterinin memnuniyeti o5daklı bir sistem oluşturduk. Takdir edersiniz ki 45 esnafın faaliyet gösterdiği bir çarşıda müşteri ile esnaf arasında yaşanabilecek gelişmelerden bilgimizin olması müşterimizin bize yapacağı müracaatlarla doğru orantılıdır. Göreve geldiğimiz dönemden kısa süre öncesine kadar olan sorunlar dahil bu güne kadar çözüme ulaştırmadığımız tek bir şikayet yoktur. Yeter ki yaşanan sorun müşteri veya esnaf tarafından yönetime bildirilsin.

MÜŞTERİ HATTI 0262 653 40 79

Bu numaradan tüm müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz bizlere ulaşabilirler. Biz Gebze Mobilyacılar çarşısı olarak Gebze’ye ve bölgemiz halkına hizmet etmekten, kaliteyi en uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmaktan ve bize gösterilen ilgiden oldukça mutluyuz.”

KALİTELİ ÜRÜN, FERAH ORTAM VE GÜLERYÜZLÜ HİZMETTE İDDİALIYIZ

Gebze’ye gelirken Mobilyacılar Çarşısının yönetimine gelirken hiç tereddüt etmedik. Ben 1970 Trabzon doğumluyum. 20 yıldır Tuzla ilçesinde ticaret uğraşıyorum. Otomotiv sektörünün yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyet gösteriyorum. Mobilyacılar çarşısını alırken pek bu işten anlamıyordum. Bugün iddia edebiliyorum. Türkiye’de mobilya piyasasında çok sayıda yerli ve yabancı firma var. Bunların arasından markalaşmış 4 -5 tanesi ürünlerine yapıştırdıkları marka etiketleriyle para kazanıyorlar. Çarşımızda 45 esnafımızın ürün yelpazesi piyasadaki bu markalardan çok daha geniş. Kalite ise sizi temin ederim imalatçı esnafımızın ürünleri çok daha kaliteli. Fiyatlar ise çok uygun.

TÜM BÖLGE HALKINI BEKLİYORUZ

yeni yıl yaklaşıyor. Mobilya her evin ihtiyacı. Özellikle yeni evlenecek çiftlere yönelik yeni konsept ürünler ile tüm esnafımız hazırlıklarını tamamladı. bizde yeni yıla ve kış sezonuna hazırız. Bu kadar iddialı olduktan sonra bizler Gebze Mobilyacılar Çarşısı olarak Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova ve civarındaki vatandaşlarımızı bize misafir olmaya bekliyoruz. Gelsinler refah bir ortamda, mobilya sektörünün en kaliteli en şık ürünlerini en cazip fiyatlarla satın almanın keyfini yaşasınlar. Kaliteyi ve fiyatları kıyaslasınlar. Bu çarşı Gebzelilerin bizlerin görevi ise onlara güler yüzlü hizmet anlayışımız ve GMÇ güvencesi ile evlerini, iş yerlerini zevklerine göre dayayıp döşeme imkanı sunuyoruz. Çarşı yönetimi olarak gelecek günlerde bölgemiz halkının istek ve talepleri doğrultusunda yeni kampanyalar, özel günlere ait foırsatlarla hizmet anlayışımızı siz değerli yerel basının katkılarıyla kamuoyuna duyurmaya gayret edeceğiz. ”