ONLAR ERMİŞ MURADINA

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Aydın Işık ile Makine Teknikeri Burcu Aras, Darıca Belediyesi Sancaktepe Tesislerinde düzenlenen nikah töreni ile mutluluğa ilk adımlarını attılar.

Sevilay – Katip Aras çiftinin güzeller güzeli kızları Burcu Aras ile Nezahat – İsrafil Işık çiftinin başarılarıyla bölgemiz siyaset ve iş dünyasının takdirini kazanmış oğulları CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Aydın Işık’ın kokteyl ve nikah merasimi tüm pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirildi.

Burcu- Aydın Işık çiftinin nikahlarını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık kıydı. Heyecanları gözlerinden okunan mutlu çiftin şahitliklerini ise CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Öztürk, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, MHP geçmiş dönem MYK üyesi Erkan Azeri, Gamze Koçak, Durak Zengin, Uğur Cabbaroğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Kadı, Yakup Törk ve Darıca Ardahanlılar Dernek Başkanı Bülent Işık yaptılar.

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Dilovası belediye Başkanı Hamza Şayir, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, GEMARD Başkanı Ozan Kurtuluş İlyasoğlu, Darıca ve bölgemiz belediye Meclis üyeleri ile sevil toplum kuruluşlarının temsilcileri de bu mutlu günlerinde genç çifti yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldılar.

Burcu – Aydın Işık çifti, nikah törenine katılan tüm konukları ile tek tek ilgilenerek tebrikleri kabul ettiler.

Bizde Anibal Dergi olarak Aras ve Işık ailelerini tebrik ediyor, Burcu – Aydın Işık çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.