Yücel Bektaş, MHP Darıca İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı!

MHP Darıca İlçe Başkanlığı adaylığını açıklayan Yücel Bektaş; “Bir şahlanış, rahmet, bereket, birlik ve beraberliğe olacağına inancım tamdır. Kongreden sonra biz ülkücüler her yerde olacağız” dedi.

“Liderimiz Doktor Devlet Bahçeli’nin emrinde Darıca teşkilatımızı devamlı ileri taşıyacağız” diyerek MHP Darıca İlçe Başkanlığı adaylığını açıklayan Yücel Bektaş; “Bir şahlanış, rahmet, bereket, birlik ve beraberliğe olacağına inancım tamdır. Kongreden sonra biz ülkücüler her yerde olacağız” dedi.

15 Ağustos günü gerçekleştirilecek Milliyetçi Hareket Partisi Darıca İlçe kongresine ülkücülerin sevdiği isim Yücel Bektaş aday olduğunu açıkladı. Darıca Eski Ülkü Ocakları Başkanı olan Yücel Bektaş’ın adaylık açıklamasında Doktor Devlet Bahçeli vurgusu dikkat çekti.

ÖNEMLİ İSİMLER DESTEK VERDİ

İlçe binası önüne gelerek açıklama yapan Bektaş’ı eski ilçe başkanlarından Ali Tınaztepe eski ocak başkanlarından Davut Zor, Alper Kısakol ,Erdal Bayguş, İlhan Yaşar, Alparslan Özcan, Ferit Ulu ve MHP il ve ilçe yöneticileri yalnız bırakmadı.

BEN DİYEN ÇIKAR ODAKLARI YİTİP GİTMİŞTİR

İlçe binası önünde açıklamasını gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Darıca İlçe Başkan Adayı Yücel Bektaş; “ Ben diyen, bencilliğe gömülen, dünyanın kendi çevresinde döndüğü zannına kapılanlar, ben merkezli ve çıkar odaklı tutumla savrulan nice insan bu teşkilatta yitip gitmiştir” dedi.

KONGREDEN SONRA ÜLKÜCÜLER HER YERDE OLACAK

Bektaş açıklamalarına şu sözlerle devam etti.

“Bugün yuvamızı ilçe binamızı biçe açmayanlar bilsinler ki mahkeme kadıya mülk değildir. Ülkücü hareket özünde bir sokak hareketidir. Bugün açıklamayı sokakta yapıyoruz evet.  Fakat kongreden sonra biz ülkücüler her yerde olacağız.

HİZMET ETMEK GENEL PRENSİBİMİZ OLACAK

Türk milletine gönül vermiş korkusuz yürekler. Teşkilatımızın gelenekten geleceğe gelen inancını ve omurgasını bozmadan, daha da zenginleşmesini sağlayarak, siyasi üretimini çok daha genişleterek teşkilat içi işleyiş ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek genel prensibimiz olacaktır.

DR. DEVLET BAHÇELİ’NİN EMRİNDE DARICA

Ayrımsız, yabancısız… Biri ve diğeri diye bahsedilmeyen, birbirini değerli ve önemli gören Milliyetçi Hareket Partisi’ni evi bilen, ocağı sayan herkesi saygı ve sevgi ile kucaklayacağız. Bu minvalde 15 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek MHP Darıca ilçe kongresinde liderimiz Doktor Devlet Bahçeli’nin emrinde Darıca teşkilatımızı devamlı ileri taşımak, ülkücüler arasında birlik ve beraberliği sevgi ve samimiyeti canlandırmak, Darıca ilçe teşkilatı geniş tabanlı katılımcı bir yönetim anlayışı ile yönetmek amacı ile ben ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ile Darıca ilçe başkanlığına adayız.

BİRLİK VE BERABERLİĞE İNANCIM TAMDIR

Yapacağımız bu kongrenin sonucu ne olursa olsun  Darıca Milliyetçi Hareket Partisi adına bir kopukluğa, ayrılışa değil, bir şahlanış, rahmet, bereket, birlik ve beraberliğe olacağına inancım tamdır. Kongremiz hayırlara vesile olsun. Bu vesile ile davamıza mesai ve emek harcamış taşın altına elini koymuş, tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum..

https://www.bugunkocaeli.com.tr/haber/5063088/yucel-bektas-mhp-darica-ilce-baskan-adayligini-acikladi